Příslušenství

Vyhlazovací prostředek - koncentrát

AA300 

Vyhlazovací prostředek - koncentrát

AA300 

Popis

Užitečný prostředek a pomocník při povrchovém upravování a vyhlazování Tremco tmelů. Používání běžných komerčních saponátů pro vyhlazování nedoporučujeme, jsou určeny zpravidla pro suché lesklé materiály, nikoliv pro tmely. 

 

Zpracování

Dávkování v poměru 1:30 (1 díl AA300 na 30 dílů vody). Díky proměnlivé kvalitě vody (tvrdost, obsah minerálů apod.) doporučujeme použít k naředění destilovanou vodu. Tím bude zajištěno, že prostředek nezpůsobí žádné nežádoucí zabarvení tmelu. Připravený roztok nanášejte úsporně rozprašovačem na povrch čerstvého tmelu (bez povrchové slupky) a poté tmel vytvarujte pomocí vhodné špachtle. Nenanášejte naředěný AA300 na povrch tmelů a okolní plochy pomocí štětce. Při nanášení roztoku AA300 na přírodní kámen, zejména na mramor a žulu, může docházet k znečistění okrajových zón kamene některou z chemikálií obsažených v AA300. Proto proveďte nejdříve vlastní testy. Neředěný koncentrát není vhodný pro stěrkování tmelů!

Použítí na přírodní kámen:

Vždy naředťe A300 pouze s destilovanou vodou. Nanášejte roztok maximálně úsporně. Po vyhlazení tmelu zbytek roztoku vymyjte a odstraňte z povrchu přírodního kamene pomocí destilované vody.

 

Barva

  • čirá

 

Balení 

  • koncentrát v plastové láhvi o objemu 1000 ml
  • 12 měsíců - doba skladování

 

Přednosti

  • šetrný vůči podkladním plochám a zpracovateli
  • PH - neutrální
  • bez zápachu

Cena a balení

326.20

MOC bez DPH/jednotka

Jednotka: 1000 ml

jed. v balení: 12

Artiklové číslo: 394791

Skladová položka: ANO

C

Soubory ke stažení

bezpečnostní list

Související produkty a příslušenství

Související weby