Aktuality

ME350 a ME351

Celoplošně lepicí okenní fólie. 

ME350 Okenní fólií interiér VV a ME351 Okenní fólií exteriér VV přichází na trh nová kvalita použitých lepidel, která mění dosavadní standardy, praxi a zvyklosti. Na celé řadě podkladů, kde bylo doposud potřeba používat impregnace pro sanaci a zpevnění podkladu, již toto s okenními fóliemi nové generace není zapotřebí.

Fólie jsou navíc vyrobeny z materiálu, který je měkký a skvěle tvarovatelný. Proto je snadné se s ME350 a ME351 přizpůsobit drobným nerovnostem podkladu a tím pádem dochází zároveň při aplikace k redukci potřeby mokrých procesů, jako například natahování cementového lepidla na ostění nebo vyspravování lokálních nerovností. Tím se stává aplikace rychlejší a pohodlnější. 

 

Omítatelné

Agresivní lepidlo na rubové straně fólie zajišťuje dokonalé celoplošné přilnutí k podkladu. Následně aplikovaná omítka na lícovou stranu fólie proto bude ideálně kopírovat povrch fólie a tím pádem i podkladu. Tímto způsobem lze zabránit jakémukoliv nežádoucímu vzniku trhlinek a prasklin na omítce.

 

Flexibilní a snadno tvarovatelné 

Z rubové strany každé fólie je nanesen ochranná fólie, která chrání celoplošně nanesené lepidlo před znečištěním. Tato fólie je nově rozdělena na 2 díly. Tím je umožněna lepší tvarovatelnost okenní fólie na nároží a v koutech. Aplikace se tím stává pohodlnější a preciznější. 

 

S vynikající přilnavostí 

Lepidlo na fóliích přilne dokonale bez potřeby předběžné impregnace podkladu na materiály jako jsou keramická tvarovka, vápenopísková cihla, beton, dřevo, OSB deska, kovy, tvrdé PVC, tepelné izolace.

 

 

← Zpět na seznam

Související weby