Aktuality

Změny na produktových obalech illbruck

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

produktové značce illbruck bude již zanedlouho 70 let. Z původně německé rodinné firmy, založené v roce 1952, se stal široce uznávaný hráč v segmentu lepení a utěsňování. Dnes je tato značka součástí globální společnosti CPG Europe, jež vznikla v roce 2020 restrukturalizací evropských výrobců spadajících pod křídla americké investiční skupiny RPM International Inc. Globální rozsah značky illbruck vede zcela přirozeně k jejímu neustálému rozvoji a do prodeje jsou zařazovány každý rok nové a inovativní produkty. Zároveň je nutné provádět harmonizaci produktů z důvodu jejich lepší dostupnosti v rámci Evropy a zachování jednotné kvality. Tedy stejně označený a pojmenovaný produkt značky illbruck zakoupený například ve Francii nebo Německu, má vždy totožnou kvalitu jako stejně pojmenovaný produkt v Česku. A právě takovou harmonizací prochází illbruck nyní. Co to znamená pro vás, naše zákazníky?

 

Atraktivnější produktové obaly

Většinu produktů illbruck, což jsou zejména dózy a kartuše, budete nově dostávat v atraktivnějším balení. Díky kompletní změně vizuální podoby etiket se k vašim rukám dostanou produkty s lépe a snadněji identifikovatelným použitím a klíčovými vlastnostmi. Každý produkt bude navíc barevně označen podle toho, zda je vhodný pro hrubou výstavbu či sanitární aplikace nebo jestli se jedná o univerzální materiál či specialitu. Pro detailní informace o novém barevném schématu klikněte ZDE.

 

Harmonizované názvy produktů

Nově budou mít produkty illbruck jeden univerzální název, který bude vzhledem ke globálnímu rozkročení značky v obecně srozumitelné angličtině. Například oblíbená PUR pěna Basic FM310 se nově bude jmenovat FM310 Multifoam Pro. Ale zkratky produktů (kódové označení; příklad FM310) zůstávají beze změny. Detailní informace o nových popisných názvech produktů ZDE.

 

Více jazyků na etiketě

Etikety produktů illbruck budou rozšířeny o další evropské jazyky. Důvodem je již zmíněná dostupnost ve všech zemích Evropy. Uvedené změny budou v našich výrobách zaváděny postupně od ledna 2022. Věříme, že tato pozitivní změna bude k oboustrannému prospěchu a přinese vám i nám nové obchodní příležitosti.

 

← Zpět na seznam

Související weby