Aktuality

TwinAktiv pro pásová okna a fasády

Nová samolepicí fólie z rodiny TwinAktiv s okamžitou fixací a bez nutnosti penetrace podkladní plochy. Nyní i pro pásová okna a fasády. illbruck ME501 HI VV je nová varianta populární okenní membrány illbruck ME508 pro utěsnění připojovací spáry při montáži pásových oken nebo malých fasád (LOP; lehké obvodové pláště). 

 

illbruck ME501 HI VV je v souladu s aktuálním trendem a tím je požadavek stavebního trhu na fólie s celoplošnou samolepicí vrstvou. Upevnění fólie na většině běžných stavebních materiálech je zajištěna velmi kvalitním lepidlem, která umožňuje aplikovat fólii bez použití podkladního penetračního nátěru na nedrolivé povrchy. Akrylová technologie lepení navíc zajišťuje okamžitý lepicí účinek na podkladní plochu. Lepicí vrstva je chráněna dvoudílným, lehce snímatelným linerem, usnadňujícím nalepení fólie na rám okna a na ostění. 

 

Fólie si nadále zachovává svou typickou a tolik oceňovanou vlastnost: proměnlivou hodnotu sd, díky níž se aplikuje jedna fólie na exteriér i interiér. Fólie je dostupná v šířích od 70 do 400 mm.  

← Zpět na seznam

Související weby